Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Perná

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Perná hotely penziony pensiony

Penzion Pod Pálavou
[ ubytování - Perná ]
Je vhodný zejména pro vícečlennou rodinu popř. 2-3 rodiny známých, kteří chtějí strávit týdenní dovolenou spolu, na zajímavém místě.
Chata pod Pálavou
[ ubytování - Perná ]
Rodinná chata pod Pálavou pro 8 osob. Společenská místnost s Tv + 3 lůžky, v podkroví dvě ložnice pro dvě a tři osoby . V sezoně (1.7. - 30.8) týdenní turnusy, minimálně 4 osoby. Chata se pronajímá jako celek. Mimo sezonu lze i na kratší dobu či víkendy.
Chalupa Penzion Výminka
[ ubytování - Perná ]
Samostatně stojící, nově zrekonstruovaná chalupa ( až pro 12 osob) nabízí ubytování v malé obci Perná pod Pálavou . Je ideálním místem pro strávení klidné rodinné dovolené na jižní Moravě. V objektu je vinný sklípek s možností degustace místních vín.
Penzion a vinný sklep u Skrášků
[ ubytování - Perná ]
Penzion se nachází v obci Perná, přímo pod Pálavou. Jedná se o rodinný penzionek pro 10 osob. Před penzionem je zastřešená terasa a dětské hřiště.V přízemí se nachází vinný sklípek a společenská místnost pro ochutnávku vín.Úschovna kol je samozřejmostí.
Penzion Penzion Pergen
[ ubytování - Perná ]
Penzion Pergen se nachází na jižní Moravě v CHKO Pálava a nabízí 3 čtyřlůžkové apartmány. Každý apartmán má vlastní soc. zařízení, kuchyň a TV. Parkování ve dvoře, bazén 4x8m, terasa s grilem a volně přístupný vinný sklep. Vhodné pro pěší i cykloturistiku
Chata Pod trnkama
[ ubytování - Perná ]
Jedná se o nástavbu nad sklepem pod Pálavskými vrchy pro 7 osob, v západní oblasti CHKO Palava na jihu Moravy. Penzion je situován v klidném prostředí, na okraji malé vinařské vesnice Perná. Je to zajímavá oblast pro rekreaci, turistiku i cykloturistiku.
Penzion Eva
[ ubytování - Perná ]
Penzion v Perné,8 pokojů s TV a soc.zař.3 kuchyňky,2 kolárny,2 uzavřené parkoviště,2 kryté terasy s grily,bazén+dětské hřiště,restaurace naproti.Kapacita 24 osob. Pokoje 4x2 lůžko,1x3 lůžko,3x4 lůžko.
Chata COČ
[ ubytování - Perná ]
Chalupa se nachází v centru chráněné krajinné oblasti Pálava, v kraji vína, v horní části obce Perná (odbočka ze silnice I/52 Mikulov -Brno ) nad kostelem v blízkosti lesa s pěkným výhledem na Novomlýnská jezera a Pálavské vrchy.