Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lanžhot

mlha
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Lanžhot hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel U Nádraží Lanžhot Lanžhot
***

Hotel U Nádraží Lanžhot
[ ubytování Lanžhot ]

Hodonín. Hotel je vhodný zejména pro příznivce historie, moravských tradic a lidových obyčejů, ale na své si přijdou i turisté, sportovci nebo milovníci dobrého vína či obchodní cestující, kteří pouze projíždí.Hotel Lanžhot ubytování na Moravě : Hotel v blízkosti Nádraží Lanžhot nabízí svým návštěvníkům pohodlné a útuln ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Penzion Soutok
[ ubytování - Lanžhot ]
Ubytování penzion Soutok. Nový penzion Soutok disponuje dvojlůžkovými a třílůžkovými pokoji s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením, televizí a možností bezdrátového připojení k internetu. Na penzionu jsou dvě menší společenské místnosti.
Ubytování na Podluží
[ ubytování - Lanžhot ]
Nabízíme ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastní plně vybavenou kuchyní, sociálním zařízením,sprchovým koutem, barevným televizorem a s připojením na internet.
Ubytování U PASTORKŮ
[ ubytování - Lanžhot ]
Ubytování u Pastorků se nachází v rodinné usedlosti v nejjižnějším moravském městě Lanžhot. Poznáte vinařské oblasti bohaté na lidové písně a dosud živé tradice. Část města Lanžhot se rozkládá v nivě při soutoku řek Dyje a Moravy.