Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pacov

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Pacov hotely penziony pensiony

ubytování - Rekreační Středisko Těchobuz Těchobuz

Rekreační Středisko Těchobuz
[ ubytování Těchobuz ]

krajině lesů a rybníků. Díky krásné přírodě vede okolím velké množství turistických tras. Ubytování Využijte nabídku ubytování v 6 čtyřlůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 24 lůžek. Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou + WC), televizí a kompl ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Ubytovna Jetřichovec
[ ubytování - Pacov ]
Ubytování Pacov a okolí. Levné ubytování.
Ubytování Hrubešovi
[ ubytování - Pacov ]
Nabízíme ubytování v městě na jihozápadním okraji Českomoravské vysočiny, mezi Pelhřimovem a Táborem. Samostatny byt 1+1 s prislusenstvim v rodinném domě se zahradou. Vhodné pro turisty, cykloturisty, poznávací pobyty, služební cesty.
Ubytování Bratřice
[ ubytování - Pacov ]
Bratřice mohou sloužit jako místo k odpočinkové rekreaci, případně jako výborné východisko cest za památkami v blízkém i vzdálenějším okolí. Sami pak nahlédnutím do ceníku posuďte poměr cena/výkon, který naše ubytovna nabízí.
Hotel Pacov
[ ubytování - Pacov ]
Ať už si vyberete kterýkoliv z 9 pokojů, každý je vybaven moderním nábytkem, prostornou koupelnou, telefonem s přímou volbou a analogovým datovým portem s vysokorychlostním připojením na Internet zdarma, TV se satelitními programy, trepkami.
Ubytování Nad pecí
[ ubytování - Pacov ]
Poměrně levné ubytování v jednoduše a stylově zažízených pokojích přímo na náměstí v centru Pacova. K dispozici jsou dva pokoje celkem pro 6 osob se společnou kuchyní a hygienickým zařízením. V celém prostoru je zdarma připojení k internetu přes Wi-Fi.