Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Cerekev

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Horní Cerekev hotely penziony pensiony

Rodinný dům Ubytování v soukromí
[ ubytování - Horní Cerekev ]
Nabízím ubytování v soukromí na Vysočině. Objekt se nachází v překrásné přírodě plné rybníků a kulturních památek, které se hlavně nalézají v nedaleké Telči (15 km). Dům je umístěn na samém konci města u lesa. Je tu velmi klidné prostředí.
Chalupa Liba a Franta
[ ubytování - Horní Cerekev ]
Naše chalupy leží v polovině cesty mezi Prahou a Brnem v samotném centru Vysočiny, na okraji malé vesničky Černov. Chalupa Liba - 2 ložnice (2+3 lůžka)
Chata Apalucha Černov
[ ubytování - Horní Cerekev ]
Chata Apalucha Černov nabízí celoroční ubytování v obytné části bývalého selského stavení s kapacitou maximálně 10 osob. Nalézá se v obci Horní Cerekev, ta je v krásné a tiché přírodě Vysočiny, patřící k nejčistším oblastem v ČR, kde najdete oázu klidu.
Rodinný dům Ubytování v rodiném apartmá
[ ubytování - Horní Cerekev ]
Okolní příroda nabízí ekologicky čisté prostředí mimo průmyslové zóny. Množství lesů skýtá příjemnou relaxaci, při toulkách krajinou najdete nejeden výhled na nádherné panorama Vysočiny. Na své si přijdou příznivci cykloturistiky.
Chalupa Kociánka
[ ubytování - Černov ( Horní Cerekev ) ]
V r.2011 nově zrekonstruovaná chalupa Kociánka na polosamotě, na konci obce, 2 km od Horní Cerekve, uprostřed krásné přírody Vysočiny. K chalupě náleží uzavřený dvůr s velkou zahradou a dál už jen příroda. Ubytování pro 2 rodiny 10 osob + 4 přistýlky.