Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Letohrad

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Letohrad hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel Tvrz Orlice Letohrad
****

Hotel Tvrz Orlice
[ ubytování Letohrad ]

přírody. Čtyřhvězdičkový hotel Tvrz Orlice je ve zkušebním provozu otevřen od 28.7. 2012, stejně tak bufet a restaurace. Wellness centrum bude otevřeno po nutných technických úpravách. Od 1.8. je otevřena také první prohlídková trasa, která ukazuje historické místnosti a sklepení gotické tvrze se sbírkami a exponáty. H ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
Penzion Jitřenka
[ ubytování - Letohrad ]
Ubytování je poskytováno v jednom pětilůžkovém, dvou čtyřlůžkových, v jednom třílůžkovém a v jednom dvoulůžkovém pokoji. Celková kapacita penzionu včetně přistýlky je 20 lůžek.
Penzion Milan Zientek
[ ubytování - Letohrad ]
Penzion Milan Zientek se nachází v klidné okrajové části městečka Letohrad, v podhůří Orlických hor, v blízkosti hranic s Polskem. Hraniční přechod pro možné nákupy je vzdálen cca 25km.
Penzion Forche
[ ubytování - Letohrad ]
Pension Forche - ubytování zaměřené především na zaměstnance firem a podniků, dále na obchodní cestující, turistiku. Levné ubytování Letohrad.
Hotel na zámku
[ ubytování - Letohrad ]
Náš hotel s restaurací najdete v nově zrekonstruovaném zámku na letohradském náměstí. Zámek byl vystavěn v roce 1680 na místě bývalé dřevěné tvrze. Dnešní podobu získal zámek rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 1998.