Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jevíčko

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Jevíčko hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel Alster Jevíčko
***

Hotel Alster
[ ubytování Jevíčko ]

restauraci s terasou.Hotel Alster Jevíčko ubytování : Celková kapacita je 25 hostů v 9 pokojích. Možnost přistýlky. K ubytování v hotelu Alster slouží 1-, 2-, 3- a 4-lůžkové pokoje a apartmán s vířivou masážní vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a TV se satelitním příjmem.Jevíčko hotel ubytování Alster res ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolendisponuje restaurací je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
Hotel Alster
[ ubytování - Jevíčko ]
Zákazníkům v hotelu Alster je k dispozici 9 pokojů se standardním vybavením a apartmán s vířivou masážní vanou. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením (sprchový kout,WC), barevnou TV (satelitní příjem) a radiopřijímačem.
Hotel Morava
[ ubytování - Jevíčko ]
Nově zrekonstruovaný hotel Morava nabízí celoroční ubytování v samotném centru města Jevíčko. Kapacita je 40 lůžek. Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC, telefonem, TV, satelit. Pro náročné klienty jsou připraveny dva apartmány. Restaurace, salónky.
Hotel U Apoštola
[ ubytování - Jevíčko ]
Hotel se nachází v historické lokalitě města. Nabízí komfortní a klidné ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích a 1 třílužkovém pokoji s vlastním příslušenstvím. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a WiFi. Hostům podáme bohaté snídaně formou švédského stolu.