Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bor u Skutče

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Bor u Skutče hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel Renospond Proseč
***

Hotel Renospond
[ ubytování Proseč ]

Toulavcovy maštale. Součástí hotelu je i rehabilitační centrum vybavené přístrojovou technikou a vodoléčbou, poskytující služby jak pacientům, tak i rekreantům. Procedury včetně masáží i solária jsou příjemným obohacením rekreačního pobytu.Proseč hotel Renospond ubytování: Celková kapacita hotelu Renospond je 140 osob. ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Apartmány Ubytování Bor u Skutče
[ ubytování - Bor u Skutče ]
Dosud dokončený první apartmán se nachází v samostatné části vesnického stavení. Dům byl postaven v roce 1924 jako továrnička na obuv, později zde byl obchod se smíšeným zbožím a v posledních letech se zde již pouze bydlelo.
Chata Rekreace Rvasice
[ ubytování - Bor u Skutče ]
Dovolujeme si Vám touto formou nabídnout ubytování na chalupě ve Rvasicích, která se nachází ve Východních Čechách na úpatí Železných hor cca 40 km východně od Pardubic. K použití jsou 3 místnosti v přízemí ( kuchyň a 2 ložnice celkem 6 lůžek + přistýlky.
Ubytování Miluše Kovářová
[ ubytování - Bor u Skutče ]
Ubytování se nachází v prvním patře rodinného domu. K dispozici jsou zde dva pokoje s televizí (max. kapacita 6 osob), plně vybavená kuchyňka s ledničkou, koupelna a záchod. Možnost zakoupení turistické a cykloturistické mapy.