Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bojanov

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Bojanov hotely penziony pensiony

Chata Bojanov
[ ubytování - Bojanov ]
Nabízíme luxusní VIP ubytování na chatě v CHKO Železné hory až pro 8 osob. Bližší info a spoustu dalšího naleznete na našem webu.
Ubytování Ranch Kovářov
[ ubytování - Bojanov ]
Nabízíme ubytování přímo na ranči , a to několika kategorií.Nečekejte však žádné hvězdičky,k nám se jezdí hlavně kvůli zvířatům a přírodě.I když i vyznavačům luxusu můžeme zajistit bydlení ve špičkových hotelech jen 3 km od nás u přehrady.
Ubytovna Rekreační zařízení Bohemia
[ ubytování - Ústupky ( Bojanov ) ]
Rekreační středisko Bohemia Rekreační zařízení s letním provozem v malebném prostředí přehrady Seč. Ubytování v chatách. Rodinná i individuální rekreace, turistika, rybaření, cykloturistika, vodní sporty, houbaření a posezení u ohně.
Penzion Pohoda
[ ubytování - Hoješín ( Bojanov ) ]
Nabízíme ubytování a stravování, dále prostory pro svatby, školení, firemní akce, předváděcí akce, rauty,grilová­ní,večery s živou hudbou. Restaurace nabízí snídaně, obědy a večeře. U penzionu možnost koupání v bazénu.
Ubytovna Toulovec
[ ubytování - Proseč ( Bojanov ) ]
Z prosečského náměstí se k ní dostanete od mapy mikroregionu po cyklostezce, okruh 1, 2, 3 asi 250 m. V objektu se nachází informační kancelář kde je možné využít veřejný internet. Ubytovna disponuje 4 pokoji ( 11, 10, 6, 6 lůžek )
Chata Restaurace u stodoly
[ ubytování - Kovářov ( Bojanov ) ]
Restaurace rodinného typu s možností ubytování se nachází v klidné rekreační osadě Seč-Ústupky, přibližně 200 m od břehů sečské přehradní nádrže. Okolní krajina Železných hor vyniká čistým životním prostředím a krásnými lesy.
Ubytování Rekreační středisko Tramo
[ ubytování - Ústupky ( Bojanov ) ]
Rekreační zařízení 250 metrů od sečské přehrady.Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných chatkách s vlastním sociálním zařízením.Kapacita 3x 4-5lůžková chatka se sociálním zarízením. 2x dvoulůžkový pokoj a 1x 4lůžkový pokoj se spol. coc. zařízením.
Penzion U Krejčů
[ ubytování - Bojanov ]
Jedná se o podkrovní apartmán hostince se samostatným vchodem ze dvora. Klienti mají k dispozici celé podkroví. Z chodby se dostanete do jednotlivých pokojů.Dva jsou dvojlůžkové,třetí velký pokoj je čtyřlůžkový s balkónem.
Penzion Xanadu
[ ubytování - Kovářov ( Bojanov ) ]
Mimo letní provoz je možný i pronájem celého penzionu. V penzionu je umístěna i restaurace s výbornou kuchyní s posezením na terase s výhledem na přehradu nebo u vnitřního baru s krbem. V blízkosti penziónu se nachází vyhlášená letní diskotéka FLAMENGO.
Penzion U Čtyrlístku
[ ubytování - Hoješín ( Bojanov ) ]
Penzion se se nachází v srdci Železných Hor v těsné blízkosti přehradní nádrže Seč.Kapacita je 50 lůžek.Výborné sportovní zázemí.Krásná příroda,čistý vzduch a ticho,které přímo vybízí k ničím nerušenému odpočinku.