Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Žacléř

zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Žacléř hotely penziony pensiony

ubytování - Penzion Ema II. Žacléř
**

Penzion Ema II.
[ ubytování Žacléř ]

je malebné městečko nazývané též východní branou Krkonoš a nachází se přibližně 15 km severně od Trutnova, na trase Trutnov Pec pod Sněžkou. Nedaleko je hraniční přechod Pomezní boudy, popř. Královec. Polohou se nachází jak u polských hranic, tak i u hranic Krkonošského národního parku.Penzion Ema Žacléř ubytování : Mož ...

Pokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
ubytování - Penzion Zelený mlýn Žacléř
***

Penzion Zelený mlýn
[ ubytování Žacléř ]

Prkenný Důl u města Žacléře. Malebný horský kout klidu, čerstvý vzduch a hluboké lesy. V penzionu Zelený mlýn strávíte klidný a příjemný pobyt ve všech ročních obdobích.Zelený mlýn penzion Prkenný Důl ubytování : Penzion Zelený mlýn Vám nabízí ubytování v útulných dvou a třílůžkových pokojích a dvou rodinných apartmánec ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
ubytování - Penzion Korálek Žacléř
***

Penzion Korálek
[ ubytování Žacléř ]

jako východní brána Krkonoš a nachází se přibližně 15 km severně od Trutnova, na trase Trutnov Pec pod Sněžkou. Nedaleko je hraniční přechod do Polska a to Pomezní boudy, popř. Královec. Město leží u samé hranice Krkonošského národního parku.Penzion Korálek Rýchory Žacléř ubytování : Penzion nabízí ubytování ve čtyř až ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
ubytování - Penzion Iveta Žacléř
***

Penzion Iveta
[ ubytování Žacléř ]

SAT.Služby: Kromě základních služeb mohou hosté využít pokojový servis,sekretářské sl., Wi-Fi,úschovu cenných předmětů v trezoru,praní prádla, plavecký bazen, saunu,fitness, dětský koutek, posezení v pergole s krbem,grilování,ohniště, přednášecí místnost,lyžárnu s vysoušečem obuvi, nabídku prodejny sportovních potřeb a ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Chalupa Velen
[ ubytování - Prkenný Důl ( Žacléř ) ]
Velmi pěkná chalupa u lesa v lyžařském středisku Prkenný Důl u města Žacléř v Krkonoších. Dům stojí na velkém udržovaném soukromém pozemku. V místě jsou 2 lyžařské areály, letní sportovní areál, rybník a pstruhový potok.
Apartmány Kulturní dům
[ ubytování - Žacléř ]
Na trase Trutnov – Pec pod Sněžkou, 15 km severně od Trutnova odbočíte do Žacléře. Kulturní dům je situován přímo ve středu malebné obce Žacléř a nabízí Vám ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Okolní příroda přímo vybízí k turistickým toulkám.
Penzion Zelený mlýn
[ ubytování - Žacléř ]
Naleznete nás v nejvýchodnějším údolí Krkonoš - v klidné osadě Prkenný Důl u města Žacléře. Připravili jsme pro Vás příjemné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a dvou rodinných pokojích se sociálním zařízením.
Apartmány PRKAS
[ ubytování - Žacléř ]
Ubytování v soukromí apartmány Prkas. Nachází se v obci Žacléř v blízkosti Prkenného Dolu. Možnosti letního i zimního vyžití a přijďte pobejt do příjemného prostředí na úpatí Krakonošových hor! Pěší turistika nebo cykloturistika, koupání, procházky.
Hotel Žacléř***
[ ubytování - Žacléř ]
Vítáme Vás v Hotelu Žacléř! Příjemné prostředí, výhodné ceny naleznete jen u nás! Proč jsme vybrali právě město Žacléř? Krásná příroda, úhledné město a podmínky vhodné k relaxování nás přiměly situovat naše služby právě do Krkonoš.
Penzion Vila Schatzlar
[ ubytování - Žacléř ]
Pension Villa Schatzlar Nabízime 2 kompletně vybavené rodinné apartmány. V 1. apartmánu (8 osob) jsou 2 ložnice, V 2. apartmánu (4 osoby) je 1 ložnice. Hostům Villa Schatzlar umožnuje k dispozici uzavřené parkoviště a zahradu s ohništém.
Penzion U Studny
[ ubytování - Křenov ( Žacléř ) ]
Penzion se nachází v malebném údolí osady Křenov,vzdáleném 4km od města Žacléře,v kouzelné krajině Rýchor, které jsou východní branou nejvyšších hor Krkonoš. Krásná krajina i podhůří ,nedotčení příroda, klid a pohoda, romantika - to vše je město Žacléř ob
Penzion U Fary
[ ubytování - Žacléř ]
Nabízíme vám ubytování v soukromí v přízemí rodinného domku v městečku Žacléř, ve východní části Krkonoš.
Apartmán Eva
[ ubytování - Žacléř ]
Dovolujeme si Vám nabídnout celoroční ubytovaní v rodinném domku v poklidném městě Žacléři.
Penzion Sport
[ ubytování - Žacléř ]
Restaurace penzion SPORT patrí v Žacléri k nejstarším provozovnám tohoto typu. Penzion se nachází v krásném a klidném prostředí Jizerských hor.
Penzion Roubenka
[ ubytování - Žacléř ]
Nabízíme komfortní ubytování v pěti čtyř lůžkových a jednom pěti lůžkové pokoji. Samozřejmostí každého pokoje je sociální zařízení, sprchový kout, barevná TV. Cykloturistika, turistické stezky, lyžování, zkrátka na co si vzpomenete!
Chalupa Radka
[ ubytování - Žacléř ]
Chalupa je umístěná v lyžařském centru Žacléř-Prkenný důl v nadmořské výšce 700m n.m.
Chalupa Petr Sobotka
[ ubytování - Žacléř ]
Chalupa je umístěna ve východní části Krkonoš v Krkonošském národním parku, v bezprostřední blízkosti Prkenného dolu. Jde o velmi klidné místo přímo stvořené k odpočinku a relaxaci. Náš dům je pro 8osob,tj ideální pro 2 rodiny.
Penzion Bonaqa
[ ubytování - Žacléř ]
Pension je situován v centru městečka Žacléř (3 500 obyvatel, 720 m.n.m.), které se nachází v nejvýchodnější části Krkonoš se známou oblastí Rýchory (přes 1000 m.n.m.) Je to ideální místo k prožití zimní dovolené, ale i klidné letní rekreace.
Apartmány Terezie
[ ubytování - Žacléř ]
Nabízíme ubytování v nových 3-5lůžkových apartmánech s vlastní kuchyňkou, koupelnou, WC a televizí.Žacléř je ideální místo k prožití zimní i letní dovolené v Krkonošském Národním parku.V blízkosti sjezdovky, cyklotrasy, turistické stezky.
Penzion IVETA
[ ubytování - Žacléř ]
IVETA se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody Krkonošského národního parku, v centru městečka Žacléř. V blízkosti běžeckých a sjezdových tratí skiareálu Prkenný Důl.
Penzion Ubytování Žaclér
[ ubytování - Žacléř ]
Apartmá rodinného domu se nachází na okraji Žacléře v blízkosti lesa. Je ideálním výchozím místem pro toulky přírodou Krknoš. Hosté mají k dispozici celé patro rodinného domu se svažitou oplocenou zahradou, která poskytuje příjemné posezení s grilem.