Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Radvanice

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Radvanice hotely penziony pensiony

ubytování - Penzion Radvanice Radvanice v Čechách
**

Penzion Radvanice
[ ubytování Radvanice v Čechách ]

je umístěn v malebného koutu Jestřebích hor, kde si užije krásné přírody, skvělých výletů, příjemné relaxace a pohody nejenom rodinná dovolená, ale i školy v přírodě, nebo sportovní soustředění.Ubytování: Celková kapacita stylového penzionu Radvanice je 80 lůžek v pokojích se společným sociálním zařízením, nebo v apartm ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Ubytovna Jestřebí bouda
[ ubytování - Radvanice v Čechách ( Radvanice ) ]
Turistické ubytování ve čtyř až osmilůžkových pokojích na hřebenu Jestřebích hor. Možnost vaření ve vybavené kuchyňce, v přízemí víkendový turistický bufet s možností občerstvení. Možnost dohodnout celodenní stravování. Více informací naleznete na webu.
Apartmán U Citrónů
[ ubytování - Radvanice v Čechách ( Radvanice ) ]
Samotný apartmán leží v nadmořské výšce 550 m. n. m. a je vzdálen pouhých 5 minut autem od lyžař. areálu. V letním období zde naleznete ideální podmíky jak pro sportovní vyžití, tak pro dlouhé túry po horských hřebenech či pro krátké zdravotní procházky.
Apartmán Privát Daniela
[ ubytování - Radvanice v Čechách ( Radvanice ) ]
Privát Daniela se nachází v překrásné a turisticky velice oblíbené oblasti Jestřebích hor, v obci Radvanice. Samotný privát, který stojí v klidné části této obce u lesa, leží v nadmořské výšce 550 m. n. m. a je vzdálen pouhých 200 metrů od lyžař. areálu.
Penzion Radvanice
[ ubytování - Radvanice ]
Pension se nachází v klidové zóně na kraji obce, 700m od stanice autobusu a 1900m od vlakové zastávky.
Chata Zlata
[ ubytování - Radvanice ]
Apartmán je kompletně vybaven . V pěší dostupnosti (750m) jsou prodejny a restaurace. Vlek je umístěn pouze 50 metrů od chaty. U vleku je po dobu zimní sezóny občerstvení, půjčovna sportovního vybavení a servis lyží a SB.