Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lánov

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Lánov hotely penziony pensiony

Ubytování Tréninkové centrum TEDEC
[ ubytování - Lánov ]
Tréninkové a školicí centrum TEDEC se nachází na úpatí Krkonoš v Lánově na okraji města Vrchlabí, v blízkosti známých lyžařských středisek Černá hora, Herlíkovice, Benecko, Dolní Dvůr nebo Strážné. Od Špindlerova Mlýna je hotel vzdálen 20 km.
Penzion Bílý Hořec
[ ubytování - Horní Lánov ( Lánov ) ]
Rekreační zařízení Pension Bílý Hořec najdete ve známé oblasti zimních středisek Krkonoše 3km od Vrchlabí. Ubytování nabízí ve vícelůžkových pokojích s možností přistýlky se sociálním zařízením na patře. Jeden Apartam s vlastním soc. vybavením. Restaurace
Apartmán Privát Vrabec
[ ubytování - Horní Lánov ( Lánov ) ]
Apartmán 4+1 osob s vlastním vchodem v přízemí rodinného domku svůj vchod majitel.Pro hosty je k výhradnímu užívání bazén.
Penzion Baron
[ ubytování - Horní Lánov ( Lánov ) ]
Penzion Baron nabízí příjemné ubytování v obci Horní Lánov. Návštěvníkům je k dispozici celkem 9 pokojů kde každý jednotlivě disponuje samostatným sociálním zařízením (WC,umyvadlo,vana) a součástí vybavení je též barevná televize s příjmem 14-ti programů.
Chalupa Lánov
[ ubytování - Prostřední Lánov ( Lánov ) ]
2 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek + kuchyň + soc. zařízení; jednoduše vybaveno. Zahrada s ohništěm, pískovištěm, houpačkami; v okolí se nacházejí cyklostezky, vleky, běžecké tratě, místa vhodná k sáňkování, možnost využití cyklo i skibusu.
Chalupa Chalupa 148
[ ubytování - Prostřední Lánov ( Lánov ) ]
Rek. i vík. v Krkonoších; 2 pok+kuch.+soc. zař., jednoduše vybaveno. Zahrada s ohništěm, pískovištěm, houpačkami; v okolí cyklostezky, vleky, běž. tratě, místa k sáňkování, cyklo i skibus.
Apartmán v Lánově
[ ubytování - Lánov ]
Lánov se stane Vaším příjemným zázemím pro výlety za poznáváním nejvyšších českých hor a krásného okolí. Paní a pan Máslovi Vás rádi přivítají ve svém apartmánu.