Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nová Paka

zataženo
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Nová Paka hotely penziony pensiony

ubytování - Penzion Novopacké sklepy Nová Paka
***

Penzion Novopacké sklepy
[ ubytování Nová Paka ]

Pension a restaurace Novopacké sklepy najdete cca 200m od náměstí Nové Paky směrem na Starou Paku. Cestou z náměstí minete Městské kulturní středisko, majestátní budovu Klenotnice a malebný Suchardův dům. Naproti kinu spatříte stylový dům Penzionu a restaurace Novopacké sklepy. Penzion Novopacké sklepy Nová Paka ubytov ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
Apartmán Privát- Zlamaniny
[ ubytování - Vlkov ( Nová Paka ) ]
Privát na polosamotě v Podkrkonoší v obci Zlámaniny 2 km od Nové Paky je ideálním místem pro celoroční relaxaci a rekreaci. Romantické okolí s mírným kopcovitým a lesnatým terénem je vhodné pro příjemné procházky a turistické výlety po celý rok.
Ubytování Nová Paka
[ ubytování - Nová Paka ]
Rodinný dům v Nové Pace se nachází na hlavní silnici E 16 směrem na Krkonoše. Objekt nabízí celoroční ubytování v 1.patře. Vhodné pro nenáročnou klientelu.
Chata Lovecká chata
[ ubytování - Nová Paka ]
ubytování v klidném a romantickém Podkrkonoší, chata zařízena v loveckém stylu, možmost venkovního grilování, parkování v objektu, rybaření, v zimě lyžování, běžky, sjezdovky, návštěva kulturních památek,
Penzion Vera
[ ubytování - Nová Paka ]
Penzion Vera ubytování Nová Paka je v příjemném prostředí na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší. Vhodné činnosti: turistika, houbaření, cykloturistika, rybaření, stolní tenis, koupání v přírodní nádrži 200m a jiné, každoročně 1. víkend v červenci Mistrov
Chata v Podkrkonoší
[ ubytování - Nová Paka ]
Chata v Podkrkonoší nabízí celoroční ubytování v obci Nová Paka. 2 ložnice po 4 lůžkách, kompletně vybavená kuchyň, obývací pokoj, TV, SAT, WC, sprchový kout. Turistika, cykloturistika, houbaření, sběr borůvek.
Chata Zdeněk Beneš
[ ubytování - Brdo ( Nová Paka ) ]
Nabízíme ubytování v rekreační chalupě v Krkonoších na pomezí Českého ráje
Apartmán Lovecká chata
[ ubytování - Vrchovina ( Nová Paka ) ]
Jedná se o novou chatu, která je zařízena v loveckém stylu a jeumístěna ve velmi čistém a impozantním prostředí u lesa v podhůříKrkonoš.
Chalupa Valdov
[ ubytování - Valdov ( Nová Paka ) ]
Malá, nenápadná chaloupka se nachází v obci Valdov v Královehradeckém kraji. Ubytování je zde možné až pro 8 osob. V jejím vnitřku se ukrývá staleté roubení s moderním krbem. Chalupa je plně vybavena. Bazén dokreslí pohodu Vaší dovolené.
Chalupa v Radkyni u Nové Paky
[ ubytování - Brdo ( Nová Paka ) ]
Chalupa s malým rybníčkem (možnost rybaření) v klidném prostředí na samotě u lesa. Ubytování je vhodné pro dvě rodiny nebo skupinu přátel (max. 8 osob).
Penzion Mája
[ ubytování - Vrchovina ( Nová Paka ) ]
Rodinný pension na okraji Nové Paky nabízí ubytování ve 2-5 lůžkových apartmánech. Restaurace, sportovní hřiště, garáž pro hosty pensionu zdarma, v létě venkovní posezení s grilem. Ideální výchozí místo pro výlety do Krkonoš a Českého ráje.
Penzion Kavka
[ ubytování - Kumburský Újezd ( Nová Paka ) ]
Nabízíme levné ubytování s využitím wellnes, venkovní bazén. Klidné místo pro relaxaci, turistiku, cykloturistiku, houbaření.
Ubytovna STONOŽKA
[ ubytování - Nová Paka ]
Turistická ubytovna Stonožka se nachází v DDM v Nové Pace v Podkrkonoší mezi Českým Rájem a Krkonošemi. Maximální kapacita ubytovny Stonožka je 30 osob, minimálně skupina 15 osob.Ubytování nabízí na palandách, žíněnkách nebo vlastních karimatkách.