Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Branná

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Horní Branná hotely penziony pensiony

ubytování - Chata Pod Hájkem Horní Branná
***

Chata Pod Hájkem
[ ubytování Horní Branná ]

Vilka má samostatný příjezd a velkou zahradu, parkování pro 6 aut. V letním období můžete na zahradě využít venkovní posezení, k dispozici je ohniště, dále zastřešená pergola s pinpongovým stolem a grilem. Součástí objektu je velká zahrada s krytým bazénem. V zadní části objektu je dřevěná přístavba na úschovu kol ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasa
Chalupa Chata Pod Hájkem s wellness
[ ubytování - Horní Braná ( Horní Branná ) ]
Prázdninový dům (chalupa) pro 12-20 osob s velkou zahradou, zastřešeným venkovním bazénem, venkovním posezením a parkovištěm pro cca 6 osobních aut. Chalupa se nachází v areálu rodinné ekologické farmy, má však samostatný příjezd a zahradu.
Statek, Ranč, Farma Penzion Pod Hájkem
[ ubytování - Horní Braná ( Horní Branná ) ]
Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Penzion disponuje 3 rodinnými apartmány. Každý apartmán má 2 ložnice s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, umyvadlem a WC).
Ubytování Červinka
[ ubytování - Horní Braná ( Horní Branná ) ]
Ubytování Červinka zajišťuje ubytování v klidné části Krkonoš. Rodinný penzion v Horní Branné je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi či páry. Výhodná poloha pro výlety do okolí. Nedaleko Špindlerův Mlýn - sjezdovky, Jilemnice, Vrchlabí, Mísečky a další.
Penzion 409
[ ubytování - Horní Braná ( Horní Branná ) ]
Penzion 409 je útulný penzion domácího charakteru, který je situován v Krkonoších, necelých 5 km od známého horského městečka Vrchlabí. Je otevřen celoročně a svoji polohou je ideálním místem pro návštěvníky vyhledávající klidné prostředí.
Ubytování Sokol Horní Branná
[ ubytování - Horní Braná ( Horní Branná ) ]
Ubytování a stravování v tělovýchovném středisku TJ Sokol Horní Branná nabízí: - ubytování s plnou penzí za 240kč / den - možnost využití sportovní haly o rozměrech košíkové - travnaté fotbalové hřiště - hřiště s umělou trávou 55 x 25 m (celoroční