Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Malá Skála

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Malá Skála hotely penziony pensiony

ubytování - Penzion Na Výsluní Železný Brod
*

Penzion Na Výsluní
[ ubytování Železný Brod ]

ráj, Jizerské a Lužické hory. Rekreační dům Na Výsluní leží v osadě Těpeře - Chlístov, která je vzdálena 2 km od Železného Brodu, 8 km od Jablonce nad Nisou, 10 km od Turnova a 15 km od Harrachova.Penzion Na Výsluní Chlístov popis ubytování : Ubytovací kapacita penzionu Na Výsluní je 10 až 12 lůžek ve 2 samostatných  ap ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
ubytování - Penzion Neco Malá Skála
***

Penzion Neco
[ ubytování Malá Skála ]

lidového stavitelství a kulisu skalních dominant v její těsné blízkosti. Autobusová a vlaková zastávka 5 minut chůze. Silnice Praha - Harrachov půl minuty autem. UbytováníPenzion Neco nabízí dva druhy ubytování. Na prvním poschodí je situováno celkem 6 apartmánů různých velikostí (3 – 10 lůžek) s celkovou kapacito ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
Apartmán v Hájích
[ ubytování - Malá Skála ]
Apartmán se nachází v rodinném domě (dokončeném v roce 2005) na okraji obce Malá Skála. Vzdálenost od středu obce je cca 500 m. Apartmán o rozloze 40 m2 má vlastní vstup a možnost venkovního posezení s grilem.
Apartmány Apartmán Prokopovi
[ ubytování - Malá Skála ]
90ti metrový nově zrekonstruovaný,kompletně vybavený apartmán pro až 9 osob se nachází přímo v obci Malá Skála. Nabízí 2 ložnice 3a4 lůžka,obývací pokoj 2 lůžka,kompletně vybavenou kuchyň,soc. zařízení se sprch.koutem.Parkování v místě za plotem.
Apartmány No 109
[ ubytování - Malá Skála ]
Ubytování na atraktivním místě v Českém ráji. Pokoje v klasickém (rustikálním) stylu, apartmán pro 2 - 4 osoby, 2 pokoje pro 2 osoby možnost pronájmu celého podlaží. Zajímavé slevy pro skupiny.
Apartmán Tunka Zdeněk
[ ubytování - Malá Skála ]
Ubytování ve dvou nových, samostatných a plně vybavených objektech, umístěných v malebném prostředí Malé Skály.Večery lze trávit na terase či balkoně s pěkným výhledem. Objekty jsou oploceny s možností parkování přímo u domu. Popis objektů- Apartman I.
Apartmány pod Pantheonem
[ ubytování - Malá Skála ]
K pronájmu nabízíme podkrovní byt (apartmán) pro 7 osob v centru obce Malá Skála. Apartmán je plně vybaven, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, WC, koupelna s rohovou vanou, ložnice.
Penzion Penzion a hospůdka Křížky
[ ubytování - Malá Skála ]
Rodinný penzion a hospůdka v Křížkách, která nabízí možnost ubytování a relxace v srdci Českého ráje. Občerstvení a dětské hřiště v místě, dále nabídka půjčoven sportovního vybavení všeho druhu.
Apartmán no. 619
[ ubytování - Malá Skála ]
Nové, příjemné ubytování v pěkné a klidné lokalitě Český ráj. Doporučujeme rodinám s dětmi nebo skupinám přátel, kteří vyhledávají kvalitní rekreaci v Čechách v letní i zimní sezóně.
Apartmány pod Pantheonem
[ ubytování - Malá Skála ]
K pronájmu nabízíme podkrovní byt (apartmán) pro 7 osob v centru obce Malá Skála. Apartmán je plně vybaven, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, WC, koupelna s rohovou vanou, ložnice. Cena za lůžko je 350 Kč/osoba za noc.
Ubytovna Ubytovna U Tlusťocha
[ ubytování - Malá Skála ]
Vodácká ubytovna u Tlusťocha nabízí levné ubytování turistické třídy pro všechny turisty, cyklisty nebo vodáky hledající uspokojující a levné ubytování na Maloskalsku v povodí řeky Jizery.
Apartmány N Malá Skála
[ ubytování - Malá Skála ]
6 zařízených apartmánů a v přízemí hostelové bydlení v Perle Českého ráje - Malé Skále. Bezpečné parkování.
Penzion Ubytování v Českém Ráji
[ ubytování - Malá Skála ]
Ubytujeme Vás v krásném prostředí Českého Ráje. Nabízíme ubytování především v okolí Malé Skály
Apartmány Jakub Harvan
[ ubytování - Malá Skála ]
Ubytujeme Vás v krásném prostředí Českého Ráje. Nabízíme ubytování především v okolí Malé Skály.
Penzion Jana
[ ubytování - Malá Skála ]
Ubytování Malá Skála Penzion Jana celoroční ubytování s restaurací v Turnově v centru Český Ráj. V zimních měsících školení a skupinové akce.