Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lučany nad Nisou

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Lučany nad Nisou hotely penziony pensiony

ubytování - Penzion Za Větrem Lučany nad Nisou

Penzion Za Větrem
[ ubytování Lučany nad Nisou ]

pro letní a zimní radovánky. V bezprostřední blízkosti penzionu Za Větrem se nachází lyžařské centrum Severák, Bedřichov, Špičák a Harrachov.Penzion Lučany nad Nisou ubytování Za Větrem : Penzion Za Větrem nabízí celoroční levné ubytování v útulném apartmánu v rodinném domě. Apartmán má 4 lůžka s možností dvou přistýlek ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Penzion Kitty
[ ubytování - Lučany nad Nisou ]
Penzion KITTY je nový rodinný penzion s celoročním provozem a s kapacitou 43 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V penzionu najdete dvě jídelny, dětskou hernu, místnost se stolním fotbalem a bar.Penzion leží v louce u lesa na okraj obce.
Chalupa pod Bramberkem
[ ubytování - Lučany nad Nisou ]
Nabízíme ubytování v turisticky atraktivní oblasti CHKO Jizerské hory, v nadmořské výšce 790 n.m. Naše chalupa se nachází uprostřed lesů přímo pod překrásnou rozhlednou Bramberk s krásným výhledem na Jizerské hory a široké okolí.
Penzion Stará škola
[ ubytování - Jablonec nad Nisou ( Lučany nad Nisou ) ]
Našim hostům se snažíme poskytovat co nejpříjemnější pobyt a pohodlí. Přispívá k tomu domácí atmosféra, klid a minimální autoprovoz. "U nás spí i nespavci"
Penzion EMA
[ ubytování - Lučany nad Nisou ]
Penzion Ema v Jizerských horách asi 4 km od Jablonce nad Nisou v obci Lučany nad Nisou. Nabízí ubytování ve 2-4lůžkových pokojích, TV+sat. Celková kapacita 24 lůžek. Možnost stravování. Sauna, vířivka, kulečník, šipky. U penzionu dětský vlek.
Hotel Motel Felina (Špičák)
[ ubytování - Lučany nad Nisou ]
Hotel Felina nabízí ubytování v Apartmánech 2x4 a 1x5lůže 2x2 lůžkové pokoje 2x3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. V našem hotelu Felina najdete restauraci s televizí, barem a kulečníkem Výborná jídla si zde můžete objednat po celý den
Chalupa Lucie
[ ubytování - Lučany nad Nisou ]
Jizerské hory Lučany nad Nisou ubytování (od 185 kč za dospělého), chalupa má 6 pokojů pro 20 osob s výbornou celoroční dostupností a osvětleným parkovištěm. Zastávka MHD z Jablonce n. N. - 400m, železnice 700m. Možnost rezervace jednotlivých pokojů.
Apartmán Jindřichov
[ ubytování - Lučany nad Nisou ]
Apartmán 2+1 je v podkroví nového rod.domu. Zelený pokoj má dvojlůžko+2přistýlky+TV. Oranžový pokoj má dvojlůžko+ 2 samostatná lůžka+TV. Kuchyň je vybavena pro 8 osob. WC+ soc.zař.se sprch.koutem a umyvsdlem. El.přímotopné vytápění. Parkování v garáži.
Chata Muhu
[ ubytování - Jablonec nad Nisou ( Lučany nad Nisou ) ]
Chata-penzion má kapacitu 60 osob. K dispozici jsou 2-6 lůžkové pokoje. Šest dvoulůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení. Tři pokoje mají umyvadlo. Ostatní pokoje mají společné sprchy a WC na chodbě. Hosté mají možnost ubytování se snídaní.
Chata Horská chata Barbora
[ ubytování - Lučany nad Nisou ]
Horskou chatu z roku 1898 naleznete na lesní mýtině v jižním svahu vrchu Bramberk, 2 km nad městečkem Lučany nad Nisou. Nabízí ubytování v soukromí ve 2 - 5 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou do 42 osob.