Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Klášterec nad Ohří

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Klášterec nad Ohří hotely penziony pensiony

Penzion U VČELAŘE
[ ubytování - Klášterec nad Ohří ]
Objekt se nachází v klidném prostředí města Klášterec nad Ohří nedaleko řeky Ohře. Jedná se o nově otevřený penzion. K dispozici je zde 5 pokojů/apartmánů s 10 lůžky s možností přistýlek. Apartmány mají vlastní koupelnu ( WC, sprcha/vana) a plně v
Penzion CLAUDIA
[ ubytování - Klášterec nad Ohří ]
Penzion nedaleko autobusového a vlakového nádraží je po rekonstrukci a nabízí příjemné ubytování v útulných pokojích. Nedaleko penzionu je místní kino. Kapacita: 22 lůžek Pokoje: 2-, 3- a 4-lůžkové Vybavení pokojů: TV, 4 pokoje mají vlastní sociální WC
Penzion Toša
[ ubytování - Klášterec nad Ohří ]
Nově zrekonstruovaný penzion leží nedaleko autobusového a vlakového nádraží. Nabízí restauraci s nejvyšší kapacitou míst ve městě, která disponuje také dvěma bowlingovými dráhami a víkendovou živou hudbou.
Penzion Astoria
[ ubytování - Klášterec nad Ohří ]
Pension se nachází na levém břehu řeky Ohře na úpatí Krušných Hor ve městě Klášterec nad Ohří – na trase Chomutov (17 km) – Ostrov nad Ohří (24 km) – Karlovy Vary (40 km).
Hotel Bohemia Excellent
[ ubytování - Klášterec nad Ohří ]
Nově zrekonstruovaný hotel Bohemia Excellent Vám může nabídnout příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích.Hotel je propojen s Restaurantem Peřeje a Lázeňským penzionem s wellness procedurami .
Hotel Bohemia Excellent
[ ubytování - Klášterec nad Ohří ]
Hotel se nachází 5 minut od historického centra města Klášterce nad Ohří. Je zde 17 kuřáckých i nekuřáckých pokojů se standartním vybavením.Recepce je zajištěna 12 hodinovým room servisem.Parkování je v přímo v hotelovém dvoře ZDARMA. Wifi ZDARMA.
Apartmán Klášterec nad Ohří
[ ubytování - Klášterec nad Ohří ]
Nabízíme ubytování v soukromí kousek od Kláštereckého zámku, kousek od náměstí s možností parkování před domem. Apartmán je 1+kk kompletně vybaven a situovám do lepší kvality, ale za normální cenu V okolí se nachází restaurace i obchody.