Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mikulášovice

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Mikulášovice hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel Ron Mikulášovice
***

Hotel Ron
[ ubytování Mikulášovice ]

České republiky na samé hranici s Německem. Přilehlé okolí chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a národního parku České Švýcarsko je romantickou a turisty velmi navštěvovanou oblastí.Ubytování Mikulášovice hotel Ron : Hotel je ideálně situován k objevování krás rozmanité přírody našeho regionu i velkého množst ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Hotel RON
[ ubytování - Mikulášovice ]
Hotel Ron se nachází v městečku Mikulášovice, v nejsevernějším cípu České republiky na hranici s Německem (50 km od Drážďan). Hotel je vhodný pro strávení Vaší dovolené nebo jen prodloužených víkendů uprostřed jedné z nejvyhledávanějších lokalit v ČR.
Apartmány U Bulisů
[ ubytování - Mikulášovice ]
Apartmány ve vile která je situována v záhradě,kde jsou lesní stromy,dostatek míst k míčovým hrám, možnost táboráku,posezení pod pergolou, houpačky pro menší děti. K disp.jsou dva apart. 6ložnic pro celkem 12 osob.Zařízené kuch.a přísl.Klid. prostř.
Penzion Balnika
[ ubytování - Mikulášovice ]
Nekuřácký penzion se nachází v klidné části města Mikulášovice. Najdete u nás ubytování, restauraci a wellnes procedury i další služby.V okolí národní parky České-Saské Švýcarsko i CHKO Labské pískovce a Lužické hory.Nabízíme garážování kol a motorek.