Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pernink

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Pernink hotely penziony pensiony

ubytování - Apartmány U Semushki Pernink

Apartmány U Semushki
[ ubytování Pernink ]

zrenovovaných 3 velkých bytech. Každý byt má svoje patro, proto je možné přijet s více přáteli, společně si odpočinout a současně nepřekážet jeden druhému. Na požádání je možné ubytovat 4 osoby navíc v každém apartmá, celková kapacita 26 osob. Apartmá U Semushki Pernink ubytování : V přízemí a v prvním patře se nac ...

K hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Penzion Pernink-Prokop
[ ubytování - Pernink ]
Levné ubytování v Krušných horách pro sportovní vyžití.
Penzion Café Antik
[ ubytování - Pernink ]
Nabízí vám možnost využití služeb stylově vybaveného pensionu Antik. Celková kapacita je 18 - 24 lůžek ve 2,3,4 lůžkových pokojích s vlastním WC, sprchovým koutem, umyvadlem. Na pokoji je též TV, SAT. Parkoviště je přímo u objektu.
Penzion U Františka
[ ubytování - Pernink ]
PENZION U Františka se nachází v obci Pernink v Krušných horách, v nadmořské výšce 850 - 920m.
Penzion U Bendů
[ ubytování - Pernink ]
Penzion U Bendů se nachází v horské obci Pernink. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou, toaletou, ložnicí, TV a SAT. Parkoviště, letní terasa, vyhlášená restaurace.
Penzion Lázeňka
[ ubytování - Pernink ]
Penzion Lázeňka je penzion rodinného typu. K dispozici jsou 4 ,5, 6 a 10-ti lůžkové pokoje. Sociální zařízení (WC a sprchy) jsou společné. Společenská místnost je vybavena TV i satelitem a Wi-Fi internetové připojení.K dispozici plně vybavená kuchyň.
Penzion Yetti
[ ubytování - Pernink ]
Penzion YETTI se nachází v obci Pernink, v Krušných horách, v nadmořské výšce 900m.Pension je vhodný pro školní, lyžařské a cykloturistické kurzy.
Chata Archa
[ ubytování - Pernink ]
Chata Archa se nachází v těsné blízkosti Krušnohorské magistrály - ráji běžkařů na Boží Dar.V místě jsou 4 lyžařské vleky s večerním lyžováním, v okruhu 10 km se nachází lyžařský areál Boží Dar, lyžařský a snowboardový areál Novako se dvěma vleky
Penzion U Kuštů
[ ubytování - Pernink ]
Penzion v Perninku s kapacitou 40 osob. V místě je 5 sjezdovek cca 300m od penzionu a 150 m běžecká magistrála. V penzionu je bar,sauna a posilovna. Cena za ubytování od 250-350kč/os.noc. Objekt je možno obsadit i pro školy v přírodě,lyžřské výcviky a pod
Chata Jitřenka
[ ubytování - Pernink ]
Horská chata Jitřenka se nachází v Perninku v Krušných horách, vzdáleného 25km od Karlových Varů, 10km od pěšího přechodu v Potůčkách a 12km od hraničního přejezdu na Božím Daru. Do obce je vlakové, autobusové a silniční spojení.
Penzion Sport Pernink
[ ubytování - Pernink ]
Penzion Sport Pernink s restaurací nabízí levné ubytování v Krušných horách. 150 metrů od penzionu se nachází 3 lyžařské vleky, v blízkosti tratě Krušnohorské magistrály, 12 km Boží Dar, 16 km Klínovec a 20 km Karlovy Vary.