Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Vltavice

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Horní Vltavice hotely penziony pensiony

Chalupa Rekreace na Šumavě
[ ubytování - Horní Vltavice ]
Pohodlné a klidné ubytování s kapacitou 6 osob vám nabízí Chata stojící u lesa, na Šumavě v obci Horní Vltavici. V blízkosti Boubína a Boubínského pralesa. Stylově upravená útulná chata pro letní dovolenou, ale i zimní odpočinek a sport je vám celoročně
Penzion U Vrby
[ ubytování - Horní Vltavice ]
K dispozici je společenská místnost, terasa, kuchyňka, parkování na vlastním parkovišti nebo přímo v objektu. V létě jistě využijete množství cyklistických a turistických tras-např.Boubínský prales,prameny Vltavy,Kvilda,nádherné rašelinné slatě. .
Hotel České Žleby
[ ubytování - České Žleby ( Horní Vltavice ) ]
Poskytujeme ubytování na Šumavě. Nový hotel v obci Stožec, v NP Šumava. Je zde k dispozici restaurace, bazén, vířivka. V okolí je lyžování - Hochfict, voda - Soumarský most, turistika. Dovolená pro rodiny s dětmi i firemní akce.
Apartmán Horní Vltavice
[ ubytování - Horní Vltavice ]
Plně vybavený rodinný dům (lednice, mikrovlnka, sporák, myčka, krb, venkovní posezení s pískovištěm pro děti, stolní tenis, garáž) v okrajové části obce splňuje nároky na rodinnou dovolenou v soukromí. Pozemek u domu navazuje na řeku Vltavu.
Penzion V údolí
[ ubytování - Horní Vltavice ]
Navštivte nekuřácký, rodinný, zrekonstruovaný penzion na Šumavě v obci Horní Vltavice. Kapacita 24 lůžek. Vhodné pro rodiny s dětmi, za objektem velká oplocená zahrada s posezením u ohně, dětskými prolézačkami a pískovištěm.
Apartmány Pod Stožcem
[ ubytování - Dobrá ( Horní Vltavice ) ]
Apartmány pod Stožcem se nacházejí v malé šumavské osadě Dobrá,která se nachází na úpatí hory STOŽEC v NP. Hostům jsou k dispozici 4 apartmány .Každý apartmán tvoří 2 pokoje ( ložnice ) a koupelna.
Penzion Bázum
[ ubytování - Horní Vltavice ]
Penzion se nachází na okraji obce Horní Vltavice (795 m n.m.)Obec leží na trase Vimperk - Strážný (12 km od Vimperka). V Horní Vltavice odbočit na Zátoň ,Boubín a dále 400 m.