Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Borová Lada

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s

Ubytování Borová Lada hotely penziony pensiony

Penzion NOVÁ HUŤ
[ ubytování - Arnoštka ( Borová Lada ) ]
Penzion NOVÁ HUŤ se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 1050m n.m. v Šumavském národním parku. Nové Hutě jsou centrem běžkařských tratí, cyklotras, sjezdovka je zde dlouhá 1100m se čtyřmi vleky. AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ: přímé spojení Praha u Anděla.
Chalupa Pod Boubínem
[ ubytování - Pravětín ( Borová Lada ) ]
Chalupa je kamenná, kompletně nově zrekonstruovaná - 8,5 km od vrcholu Boubína. Uvnitř zůstaly zachovány veškeré klenby, díky nimž má svoji neopakovatelnou atmosféru. Před vchodem je prosklená veranda.
Apartmány Zlatá Lada
[ ubytování - Borová Lada ]
Apartmány Zlatá Lada se nachází v prostředí Národního parku Šumava ve výšce 900 n. m., v nádherné části Šumavy, na okraji obce Borová Lada, 8 km od Kvildy.
Chalupa Dům U potoka
[ ubytování - Kvilda ( Borová Lada ) ]
Stylový dům po rekonstrukci v jižní části obce Kvilda, v centru Šumavských plání na soutoku Vltavy a Kvildského potoka.
Apartmán Šumava
[ ubytování - Borová Lada ]
Nabízíme Vám ubytování v pěti nově zrekonstruovaných apartmánech na kraji Borových Lad, obce ležící v Národním parku Šumava.
Penzion Skipenzion Kvilda
[ ubytování - Kvilda ( Borová Lada ) ]
Součástí penzionu je také útulná restaurace s celodenním provozem a velkou letní terasou. Nabízíme specifickou šumavskou i celosvětovou kuchyni. Při objednávce 24 hodin předem zajistíme prakticky jakýkoliv druh pohoštění pro jednotlivce i skupiny.
Ubytování Služba VD
[ ubytování - Kvilda ( Borová Lada ) ]
celoroční ubytování - pokoje se sociálním zařízením, sprchou, televizí a s vybavenou kuchyňkou - na chodbě mikrovlnná trouba - kapacita: 3 pokoje dvoulůžkové, 2 pokoje třílůžkové, 2 pokoje čtyřlůžkové - rehabilitační tělocvična - bezbariérový pokoj
Penzion u Karla
[ ubytování - Kvilda ( Borová Lada ) ]
Vítejte na Šumavě Penzion "U Karla" v obci Nové Hutě se nachází v centrální části Šumavy na rozhraní Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 1080 m.
Chata Lovecká
[ ubytování - Arnoštka ( Borová Lada ) ]
2 lůžkových pokojích s možností 1 či 2 přistýlek - možnost zapůjčení dětských postýlek -vybavení pokoje: TV/SAT, WIFI internet, samostatná koupelna se sprchou
Penzion U pily
[ ubytování - Kvilda ( Borová Lada ) ]
Společenská místnost s televizí, pinpong stůl · Samostatná jídelna (nekuřácká),restaurace · možnost využití volejbalového hřiště za penzionem výrazné slevy pro školy
Penzion Hájenka
[ ubytování - Borová Lada ]
Hájenka Knížecí pláně se nachází v nadmořské výšce 1020 m.n.m. uprostřed překrásného přírodního parku Šumava.
Apartmán Nové Hutě
[ ubytování - Borová Lada ]
Nově zrekonstruovaný objekt se dvěma mezonetovými apartmány - Apartmány Nové Hutě - se nachází v překrásné přírodě národního parku Šumava v malebné obci Nové Hutě. Sama oblast je tak zárukou nezapomenutelného ubytování a nabízí široké rekreační i sportovn
Apartmány HOFMAN ŠUMAVA
[ ubytování - Borová Lada ]
Komfortně vybavené rodinné apartmány pro 4 až 6 osob, ve výšce 900 m.n.m., uprostřed lesů a plání centrální vysoké Šumavy, na okraji příjemné horské obce Borová Lada. Ideální místo pro cyklistiku, běžky a turistiku
Penzion Kavalier
[ ubytování - Borová Lada ]
Ubytovací kapacita je 31 míst ve dvou až pětilůžkových pokojích.
Chata Betty
[ ubytování - Kvilda ( Borová Lada ) ]
Chata Betty leží v obci Kvilda. Nabízí ubytování v 10 pokojích, se 41 lůžky, s možností vlastního vaření. Hostům je k dispozici vybavená kuchyně s přilehlou jídelnou, společenská místnost s krbem a televizí, místnost s kulečníkem a šipkami.
Chalupa Šindlov
[ ubytování - Borová Lada ]
Co nabízíme Nabízíme možnost rekreace a ubytování na samotě v samém srdci Šumavy v nadmořské výšce 1012m v blízkosti lyžařského areálu Nové Hutě, Kvilda, Zadov se širokými možnostmi pro letní a zimní dovolenou.