Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Strmilov

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s

Ubytování Strmilov hotely penziony pensiony

Penzion Ubytování Skácel
[ ubytování - Strmilov ]
Rodinný dům v malé vesničce SVĚTLÁ, 6 km od střediskové obce STUDENÁ na Českomoravské vrchovině. Bezprůmyslová oblast s jedinečným ovzduším v republice - přírodní park Javořická vrchovina. V okolí je množství turistických i cykloturistických tras.
Chata Victoria
[ ubytování - Strmilov ]
Hlavní stavení s vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnici, koupelnu s vanou a toaletou. Dále přilehlé stavení rovněž s kuchňským koutem, rozlehlou místností se sezením i postelemi, včetně druhé koupelny.
Autokemp Komorník Strmilov
[ ubytování - Strmilov ]
Autokemp leží v překrásné lesnaté krajině u obce Strmilov na břehu rybníka KOMORNÍK o rozloze 60ha a délce 3,5km. Je možno se ubytovat v chatkách nebo ve vlastních stanech či karavanech. Jsou zde výborné pomínky pro koupání
Penzion Pražák
[ ubytování - Strmilov ]
Penzion Pražák se nachází v obci Strmilov, okres Jindřichův Hradec. Čtyři čtyřlůžkové pokoje, dva dvoulůžkové a jeden pětilůžkový, všechny s možností přistýlky. Vlastní sociální zařízení a kompletně vybavenou kuchyňku, TV. V zahradě dětský koutek.
Penzion Romantika
[ ubytování - Strmilov ]
Pension Romantika nabízí ubytování v osmi dvou a třípokojových bytech s WC a sprchou. Byty jsou jsou kompletně zařízeny nábytkem z přírodních materiálů,každý byt má vybavenou minikuchyň. Na penzion navazuje krásná příroda, je vhodný pro rodiny s dětmi.
Penzion Mlýn
[ ubytování - Strmilov ]
Velmi příjemné ubytování v Jižních Čechách v penzionu Mlýn. Ideální pro dovolenou v kterékoli roční době. Možnost pořádání svateb, školení, a jiných akcí.
Penzion Klondike
[ ubytování - Strmilov ]
Jihočeská vesnička Valtínov leží mezi Jindřichovým Hradcem a Dačicemi, v ekologicky nenarušeném přírodním prostředí, v oblasti zvané Česká Kanada. Penzion se nachází v okrajové části obce cca 50m od silnice. K dispozici je restaurace s letním posezením.
Penzion Pod Šibeňákem
[ ubytování - Strmilov ]
Rodinný Pension Pod Šibeňákem - kompletně zrekonstruovaná vila z 30. let - se nachází v jižních Čechách mezi Jindřichovým Hradcem a Telčí v obci Strmilov, v nádherné a nedotčené přírodě České Kanady.
Autokemp Relax Slunečnice
[ ubytování - Strmilov ]
Lesnatý areál Relax campu Slunečnice leží 10 km východně od Jindřichova Hradce u vesnice Střížovice-Vlčice na břehu rybníka Malý Ratmírov (72ha).
Chata rekreační chata Kunžák
[ ubytování - Strmilov ]
Malebný kraj plný rybníků svíraných náručí lesnatých vrchů, to je jeden z nejlíbeznějších koutů srdce Evropy - jižní Čechy. Nedohledné plochy lesních hvozdů protínaly od nepaměti obchodní cesty spojující jižní země s Pobaltím.
Apartmány Round Gate Centrum
[ ubytování - Strmilov ]
Luxusní jihočeský penzion z 15. století s venkovním i vnitřním bazénem, terasovitou zahradou 0, 24 ha, vchod na náměstí vedle městského úřadu Strmilov, gotické jídelny a sklepy z 15. století, 5 moderních apartmánů a hala, ubytovací kapacita 32 osob.
Chata Eldorádo
[ ubytování - Strmilov ]
Chata Eldorádo se nachází v cyklisty velmi oblíbené CHKO Česká Kanada. Leží přímo na břehu rybníka Komorník. Kapacita je 14 osob.
Chatová Osada Komorník U Sedláka
[ ubytování - Strmilov ]
Chatová osada Komorník U Sedláka, Strmilov, okres Jindřichův Hradec Vám nabízí rodinnou rekreaci na břehu rybníka Komorník - rozloha 72 ha, 20 km Telč, 20 km Dačice, 20 km Jindřichův Hradec, 30 km zřícenina hradu Landštejn, 20 km hraniční přechod
Penzion "U Šteflů"
[ ubytování - Strmilov ]
Malý rodinný penzion situovaný na okraji malebné vesničky Zahrádky v samém srdci Českomoravské vrchoviny, poblíž její nejvyšší hory Javořice. Leží na pomezí krajů Jižní Čechy a Vysočina. Ubytování ve 3 apartmánech s možností vlastního vaření.
Penzion Babí Hora
[ ubytování - Strmilov ]
Penzion Babí hora je vybudován z bývalé zemědělské usedlosti, s vydlážděným dvorem, s udržovanou zatravněnou zahradou. Součástí pobytu může být i rybolov, jezírka se pstruhy najdete přímo na zahradě u penzionu . K dispozici je bazén.
Chata Vodní Ráj
[ ubytování - Strmilov ]
Chata leží na břehu rybníka Komorníka na samotě v březovém háječku. Patrová postel, kuchyňka, gauč, splachovací WC, kamna, petrolejová lampa, vařič, kánoe. Kapacita 4 osoby. V ceně pronájmu je pr. rozsáhlých pozemků, jejichž součástí je i ŘOP bunkr.