Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Doňov

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s

Ubytování Doňov hotely penziony pensiony

ubytování - Penzion Hubert Kardašova Řečice
***

Penzion Hubert
[ ubytování Kardašova Řečice ]

při severním okraji Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.Penzion Hubert Kardašova Řečice ubytování: K ubytování se nabízí jeden apartmán (4 lůžka a přistýlka) a dva pokoje (každý má 2 lůžka a přistýlku) vždy s koupelnou (vana nebo sprchový kout) a televizorem.Kardašova Řečice penzion ubytování Hubert stravování ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
Chalupa Rekreační chalupa Lipovka
[ ubytování - Lipovka ( Doňov ) ]
Nabízíme týdenní pobyt v rekreační chalupě s kapacitou až 6 lůžek. K dispozici je obývací pokoj, vybavená kuchyně, dvě ložnice, koupelna s vanou,sprchou a WC.
Chalupa Nítovice
[ ubytování - Nítovice ( Doňov ) ]
Rekonstruované hospodářské stavení na okraji CHKO Třeboňsko, skvělé na výlety na kole. ubytování pro 8 osob. velký uzavřený dvůr, moderně vybavený byt, 4 ložnice, kuchyně, spíž, koupelna s teplou vodou, wc, přímotop, venk. bazén.
Apartmány U Vávrů
[ ubytování - Jižná ( Doňov ) ]
Rodinný penzion U Vávrů se nachází v nádherné přírodě 10 min. pěšky od zámku Červená Lhota. Vedle celoročního ubytování a navazujících služeb je svou polohou v krajině lesů a četných rybníků ideálním místem pro milovníky turistiky,cykloturistiky.