Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velešín

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s

Ubytování Velešín hotely penziony pensiony

Apartmán Ubytování u Bláhů, Velešín
[ ubytování - Velešín ]
Přijměte prosím pozvání do příjemných a útulných prostor ubytování u Bláhů ve Velešíně v našem rodinném domě. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí věříme, že se u nás budete cítit jako doma.
Penzion Modrý
[ ubytování - Velešín ]
Od Českých Budějovic – po E 55 směrem na Dolní Dvořiště – v obci Kaplice-nádraží odbočit na Český Krumlov – po 4 km odbočit vlevo směr Věžovatá Pláně 2 km Vhodné pro rodinnou rekreaci a pro osoby s potížemi dýchacích cest.
Penzion Diana
[ ubytování - Velešín ]
Pension se nachází v jižních Čechách v obci Štěkře, ve vzdálenosti 15 km od Českých Budějovic a 6 km od Českého Krumlova, nedaleko se nalézá Hluboká nad Vltavou. Obec leží v Chráněné krajinné oblasti Blanský les,je velmi klidná a má překrásné okolí.
Penzion U Badyho
[ ubytování - Velešín ]
Uzavřená zemědělská usedlost se nachází ve vesnici z 13. století, v památkově chráněné zóně. Nedaleko objektu je řeka, cyklistická stezka České Budějovice - Dolní Dvořiště a také chráněná krajinná oblast Blanský les. U objektu byl vybudován krytý bazén.
Penzion Libra
[ ubytování - Velešín ]
Penzion Libra nabízí možnost ubytování ve 4 pokojích s vlastním WC a sprchou. Ve 2 dvoulůžkových a 2 třílůžkových. Velice vhodné pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou umístěny na stejném patře a lze využít možnosti celého patra (minibar, místnost pro diskotéku