Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sedlčany

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Sedlčany hotely penziony pensiony

Penzion Janov
[ ubytování - Sedlčany ]
Penzion Janov-2km od města Sedlčany v příjemném prostředí.12 lůžek v 5 pokojích:1pokoj-1lůžko,2/2,1/3,1/4.Pokoje:vlastní soc.zařízení,možnost TV.Společ. místnost:krb,kulečník,šipky.Kuchyně zařízená pro vlastní vaření.Venkovní posezení.
Ubytovna Turistická ubytovna Tatran
[ ubytování - Sedlčany ]
Ubytovna se nachází v Sedlčanech v blízkosti autobusového nádraží. Má kapacitu 25 lůžek, online systém rezervace, certifikace Cyklisté vítáni a Klubu českých turistů.
Penzion Bowling
[ ubytování - Sedlčany ]
Ubytování v penzionu v centru města Sedlčany v klidném prostředí s okny do zahrady. K dispozici jsou dvojlůžkové pokoje s WC a sprchou. WIFI v ceně ubytování. Klidný pobyt a dobré přespání.
Penzion Lhotka
[ ubytování - Sedlčany ]
Penzion Lhotka se nachází v obci Sedlčany střední Povltaví. Rodinný penzion s přátelskou atmosférou a celoročním provozem nabízí ubytování v přízemí rodinné vily s vlastním vchodem. Vhodné dlouhodobé i krátkodobé ubytování 700m od centra města.
Apartmán Hulín
[ ubytování - Sedlčany ]
Penzion Hulín, který se nachází nedaleko města Sedlčan nabízí ubytování v pěti čtyřlůžkových chatách (v podkroví ložnice, v přízemí obývací místnost, televize, satelit, lednice a sociální zařízení)cena 370,-os včetně snídaně,hodina sportu na chatku zdarma
Statek, Ranč, Farma Dražka
[ ubytování - Sedlčany ]
Ubytování v nově vybudovaném areálu Farma Dražka zaměřený na chov sportovních koní a výcvik koní a jezdců.Vyjížďky do přírody ,kola.překrásná příroda.Dvou a čtyřlůžkové moderní pokoje s dřevěnými doplňkami.www.sweb.cz/farma.drazka T777258583