Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Týnec nad Sázavou

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Týnec nad Sázavou hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel Mlýn Brejlov Týnec nad Sázavou
**

Hotel Mlýn Brejlov
[ ubytování Týnec nad Sázavou ]

Rodinný hotel Mlýn Brejlov je z jedné strany omýván nádhernou řekou Sázavou a z druhé strany je obklopen velkou zahradou, ve které je umístěno sedm chatiček. Součástí areálu je také parkoviště, volejbalové a nohejbalové hřiště, velké ohniště, místnost pro kola a molo k pohodlnému přistávání loděk. Od dubna je každoročn ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Penzion Mlýn Brejlov
[ ubytování - Týnec nad Sázavou ]
Rodinný hotel na břehu řeky Sázavy, v nevšedním přírodním prostředí.Je vhodný pro rodinnou dovolenou i oslavy. Nabízí profesionální podmínky pro školení a firemní akce.
Penzion Hostinec U Holubů
[ ubytování - Týnec nad Sázavou ]
V našem hostinci můžete nejen posedět v příjemném prostředí, ale také strávit víkend či dovolenou - k ubytování je pro vás připraveno šest pokojů.
Hotel Týnec
[ ubytování - Týnec nad Sázavou ]
Hotel Týnec leží na řece Sázavě s řadou jezů a starých mlýnů.Hotel nabízí možnost ubytování,kongresové prostory,pořádaní svateb,rautů,plesový sál.Hotel nabízí ubytování ve 12 pokojích s vlastním sociálním zařízením(33 lůžek ve 2,3 a 4lůžkových pokojích).
Penzion Club Démon
[ ubytování - Týnec nad Sázavou ]
CLUB DÉMON se nachází pouhých 25 km od Prahy uprostřed posázavské přírody ve vesnici Prosečnice. Krásné lesy a řeka Sázava v okolí Vám poskytnou skvělou relaxaci ve svěžím prostředí. Ideální pro školení, školy v přírodě, svatby.